Zadzwoń i zapytaj o szybę

Firmowe serwisy szyb samochodowych Pilkington

W naszych firmowych serwisach czeka na Ciebie profesjonalna obsługa. Możesz liczyć na fachowe doradztwo oraz wsparcie techniczne. Co dla Ciebie wykonamy? Specjalizujemy się w wymianie i naprawie szyb samochodowych. Zajmujemy się także kalibracją systemu bezpieczeństwa i wspomagania kierowcy ADAS. Nasze warsztaty znajdują się w takich miastach, jak: Wrocław, Kraków, Gdańsk, Katowice i Poznań. Wybierz najdogodniejszą dla siebie lokalizację i odwiedź nas już dziś!

Serwis szyb samochodowych Pilkington

Stosujemy sprawdzone i niezawodne systemy chemii montażowej, które eliminują ryzyko zakłóceń w instalacji elektrycznej pojazdu. Dzięki temu możesz cieszyć się bezpieczną jazdą w każdych warunkach. Szyby samochodowe Pilkington gwarantują znakomitą widoczność oraz nienaganne parametry techniczne. Wymianę i naprawę realizujemy w sposób rzetelny i profesjonalny. Demontujemy niezbędne elementy, wycinamy starą, uszkodzoną szybę oraz wklejamy nową. Jednocześnie weryfikujemy działanie sensorów, a w razie konieczności wykonujemy kalibrację systemu ADAS.

Sieć profesjonalnych serwisów szyb samochodowych obejmuje największe miasta Polski, a w tym: Wrocław, Kraków, Poznań czy Gdańsk. Wpisz w wyszukiwarkę interesującą Cię lokalizację, a otrzymasz dokładny adres punktu. Zapraszamy!